بدون دیدگاه

چرا خانه بخریم

ممکن است فروش جدید خانه از آوریل ۲.۲٪ افزایش یابد

فروش خانه های جدید تک خانواده در ماه مه سال ۲۰۱۵ با نرخ سالانه ۵۴۶،۰۰۰ ساله تنظیم شده است که بر اساس تخمین های منتشر شده توسط اداره آمار ایالات متحده و وزارت مسکن و شهرسازی به طور کلی از آوریل ۲.۲٪ افزایش یافته است. – از سیم مسکن

۳ راه برای از بین بردن بدهی دانش آموزان و پرداخت وام مسکن

هیچ مخفی نیست که وام های دانشجویی می تواند یک خانه را به یک چالش تبدیل کند. اما مشکل دقیقا چیست و چگونه خریداران می توانند بر آن غلبه کنند؟ مشکل این است که وام های دانشجویی می تواند در نسبت بدهی به درآمد خریدار یا DTI باشد.

اطلاعات بیشتر

بدون دیدگاه

علت گرانی دلار در یک ماه اخیر

یک اصلاحیه پیشنهادی برای تاخیر در تاریخ موثری که پیش از توافق بدست می آید تا اوت ۲۰۱۵، تاخیر می اندازد.

قوانین بازپرداخت یکپارچه TILA-RESPA (TRID) به اکتبر ۱، ۲۰۱۵ اعمال خواهد شد.

ریچارد کوردرا، رییس کارگردان CFPB در یک بیانیه آماده گفت: “CFPB یک اصلاحیه پیشنهادی برای تاخیر در تاریخ موثری که پیش از توافق بدست می آید تا اوت ۲۰۱۵، تاخیر می اندازد. ما این تصمیم را برای تصحیح خطای اداری که ما فقط کشف شده در مطابقت با الزامات قانون فدرال، که می تواند تاریخ موثر حکومت را با دو هفته به تأخیر اندازد. ما بیشتر اعتقاد داریم که زمان اضافی موجود در تاریخ موثر پیشنهاد شده، منافع بسیاری از مصرف کنندگان و ارائه دهندگان را که خانواده های آنها در آن زمان به گذراندن سال تحصیلی جدید مشغول شوید. ”

Rainier عنوان برای بیش از یک سال به منظور اجرای TRID کار می کند و برای ۱ آگوست آمادگی دارد. با این وجود، با تاخیر پیشنهاد شده ما این فرصت را برای ادامه تحصیل و آموزش TRID خود داریم. در حالی که ما معتقدیم که ما فعالانه و آماده برای این تغییر است، هنوز بسیاری از ناشناخته ها وجود دارد که باید در زمان اجرای آن مورد توجه قرار گیرد. صنعت هنوز هم باید برای ۴۵-۶۰ روز برای معامله بسته به دلیل پارامترهای زمان بندی جدید فرمها آماده شود.

ما در حال کار سخت برای آماده شدن برای همه تغییرات هستیم!

۴ دیدگاه

هزینه اجاره ها ۵۰ درصد افزایش یافت

صنعت خانه سازی فعال به افزایش تقاضا برای فضای انبار می انجامد

مخارج مصرف مصرف کنندگان و افزایش فعالیت های ساخت و ساز مسکن در حال حاضر عامل اصلی بازپرداخت باور نکردنی صنعت املاک صنعتی ایالات متحده است و کارشناسان می گویند که خرید خانه همچنان افزایش می یابد و به تقاضا برای فضای انبار نیاز دارد. – از آقای آنلاین

برای خرید یا عدم خرید: این سوال سازنده است

اطلاعات بیشتر