مشاورین املاک

با بیش از ۷۰۰،۰۰۰ لیست فعال، Realtyspace دارای بزرگترین موجودی آپارتمان ها در ایالات متحده است.

ماموریت ما

مأموریت ما اینست که مصرف کنندگان را به اطلاعات و تصمیمات هوشمندانه برسانیم. RealtySpace یک بازار املاک و مستغلات است که برای کمک به صاحبان خانه، خریداران خانه ها، فروشندگان، اجاره دهندگان و نمایندگان، اطلاعات و اطلاعات در مورد خانه ها، املاک و مستغلات و بهبود خانه را به اشتراک می گذارد.

صرفه جویی در هزینه

این با پایگاه داده های زندگی ما از بیش از ۱۱۰ میلیون خانه های U.S. آغاز می شود – از جمله خانه هایی برای فروش، خانه های اجاره ای و خانه هایی که در بازار موجود نیست.

فروش خوب و بازاریابی

علاوه بر این RealtySpace بزرگترین املاک و مستغلات و اجاره شبکه های تبلیغاتی در ایالات متحده در همکاری با مشاروین املاک را اداره می کند!

راحت

ما در حال تغییر روش مصرف کنندگان در تصمیم گیری های مربوط به خانه هستیم و با حرفه ای ها ارتباط برقرار می کنیم.

راحت پیدا میشه

این با پایگاه داده های زندگی ما از بیش از ۱۱۰ میلیون خانه های U.S. آغاز می شود – از جمله خانه هایی برای فروش، خانه های اجاره ای و خانه هایی که در بازار موجود نیست.

همکاران ما

نمایندگان ما دارای حرفه ای مجوز هستند که در جستجوی، ارزیابی و مذاکره خرید ملک از طرف خریدار تخصص دارند. آنها املاک و مستغلات را به شما خواهند داد. اطلاعات، نکات و نحوه راهنمایی در فروش ملک و آماده سازی خانه یا سرمایه گذاری برای فروش و کار برای به حداکثر رساندن قیمت فروش خود.
مدیریت شرکت نفت
معاون شرکت
حرفه ای در زمینه املاک

اخبار و مقالات

فیلم تور
اداره حفاظت از مصرف کننده مصرف کننده روز چهارشنبه پیشنهاد داد تا تا تاریخ ۱ اکتبر تا تاریخ مقرر قانون توافق مجدد TILA-RESPA تاخیر یابد.
اطلاعات بیشتر
چرا خانه بخریم
ممکن است فروش جدید خانه از آوریل ۲.۲٪ افزایش یابد فروش خانه های جدید تک خانواده در ماه مه سال ۲۰۱۵ با نرخ سالانه ۵۴۶،۰۰۰…
اطلاعات بیشتر
علت گرانی دلار در یک ماه اخیر
یک اصلاحیه پیشنهادی برای تاخیر در تاریخ موثری که پیش از توافق بدست می آید تا اوت ۲۰۱۵، تاخیر می اندازد. قوانین بازپرداخت یکپارچه TILA-RESPA…
اطلاعات بیشتر
۷۵۵۳۰۰
۷۵۵۳۰۰
مشتریان راضی
۱۷۶۲۰
۱۷۶۲۰
مشتریان رضایت بخش
۷۹۰
۷۹۰
همکار
۱۵۲۸۷۱۵
۱۵۲۸۷۱۵
خرید و اجاره

مشتریان ما چه می گویند؟

امتحانات، راهنمایی ها و نحوه هدایت مالکیت فروش و آماده ساختن املاک و مستغلات برای فروش
محمد علیپور وبلاگ نویس

عزیزسارا، ما برای تمام سختی و پشتیبانی شما سپاسگزاریم. اگر چه ما مسائل زیادی نداشته ایم، اما در هر لحظه یک مسئله وجود دارد که فوق العاده مفید بوده اید و هر زمان که برای بازرسی بیرون آمده اید، بسیار متجلی هستید و دوست داشتنی هستید. شما علاوه بر تیم…

سارا علیمی خانه دار

ما برای تمام سختی و پشتیبانی شما سپاسگزاریم. اگر چه ما مسائل زیادی نداشته ایم، اما در هر لحظه یک مسئله وجود دارد که فوق العاده مفید بوده اید و هر زمان که برای بازرسی بیرون آمده اید، بسیار متجلی هستید و دوست داشتنی هستید. شما علاوه بر تیم Realtyspace…

کارولین رینولدز مدیر شرکت

فقط به خاطر کارولین رینولدز و تمام کارکنان برای تلاش های شما تشکر می کنم. ما با قیمت فروش خوشحالیم. خوشحالم که با شما در ارتباط بودم و کارولین را به دوستانم در آینده توصیه می کنم.

جمشید طراح

ما نمی توانیم جوزف را به اندازه کافی توصیه کنیم. آنها از لحظه ای که ما خواستار ارزیابی بودیم تا زمان اتمام آن، دوستانه، حرفه ای و قابل دسترس بودند. به عنوان اولین بار فروشندگان آنها روند را سریع و ساده انجام دادند، هر گونه سؤالی که ما داشتیم خوشحال…

فاطمه مدیر

فقط به خاطر کارولین رینولدز و تمام کارکنان برای تلاش های شما تشکر می کنم. ما با قیمت فروش خوشحالیم. خوشحالم که با شما در ارتباط بودم و کارولین را به دوستانم در آینده توصیه می کنم….

جستجو برای
فروش یا اجاره
ملک شما؟
ثبت

همکاران

شرکای ما با بهره گیری از محصولات ما، مشاوره با تخصص و محصولات شرکت های فن آوری ما، تجربه های دیجیتالی زیادی را به ارمغان می آورد.